Kringspel Laren
Deze pagina is een aanvulling met quizvragen op Kringspel Laren, het bordspel van de Historische Kring Laren. Leden van de HKL ontvangen dit bordspel gratis als speciale bijlage bij Kwartaalbericht 161 (augustus 2022). Het Kringspel is ook voor € 2 verkrijgbaar in de Lindenhoeve.
Wij staan open voor uw suggesties en verbeteringen. Deel uw wetenswaardigheden of feitjes over Laren en stuur ons nieuwe vragen die in dit spel gespeeld kunnen worden.
Rood!
Deze boerderij is tegenwoordig een Bed & Breakfast. Je gaat hier overnachten en daarom sla je een beurt over beurt over.

Groen!
Je mag het aantal gegooide ogen met de dobbelsteen nog een keer vooruit zetten.

Larense Kermis
Je waagt een gokje en je wint. Je mag nóg een keer gooien en direct vooruit gaan.

Kringspel Laren
Telkens als je op het speelbord op een nummer komt, klik je op het desbetreffende nummer in de kolom hiernaast. Je krijgt dan per vakje een opdracht te zien. Voor ieder juist antwoord noteer je 1 punt (op een papiertje).
Bovenop het totaal aantal punten van dit interactieve gedeelte, tel je ook 10 punten voor de snelste speler op het bordspel, 8 punten voor de een-na snelste speler, 6 punten voor nummer 3, enzovoort.

EINDE
